Konferencje Krakowskie

Minister poleca

Gorąco zapraszam do udziału w V Konferencji Krakowskiej. W szalonym tempie dzisiejszego życia mało mamy okazji, żeby usiąść i spokojnie porozmawiać o sprawach najbardziej fundamentalnych. Konferencje Krakowskie tą możliwość gwarantują, i to w doborowym towarzystwie. Liczę na spotkanie z Państwem i twórczą dyskusję!

Jarosław Gowin

Paneliści

Władza publiczna nie może zrezygnować z interwencji, tam gdzie jest to niezbędne, a więc w sprawie lokalizacji i kształtowania ładu przestrzennego.

Olgierd Dziekoński


Dziś w Europie Środkowej kluczową rolę odgrywa nowe, prawie niewidzialne i jakby pozbawione ambicji, niedrapieżne "imperium europejskie".

Janusz Sepioł


Historyczne doświadczenie europejskie to nie doświadczenie ponadnarodowej jedności, lecz empiria państw narodowych (w przeszłości ze sobą rywalizujących), ludzi żyjących we własnych enklawach, mówiących różnymi językami, mających różne tradycje.

Krzysztof Szczerski 

Fundusze Europejskie w Małopolsce Rzeczpospolita Polska Województwo Małopolskie Unia Europejska

 

 

Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020