Konferencje Krakowskie

Konferencje Krakowskie - Regionalna debata o przyszłości Małopolski, Polski, świata

VIII Konferencja Krakowska "Świat współpracy – świat konfrontacji. Wybory strategiczne dla Małopolski i Polski w warunkach podwyższonej niepewności"

 

RZECZPOSPOLITA – specjalny dodatek poświęcony VIII Konferencji Krakowskiej

Więcej


 

TYGODNIK POWSZECHNY – specjalny dodatek zapowiadający VIII Konferencję Krakowską

Więcej


TYGODNIK POWSZECHNY – specjalny dodatek podsumowujący VIII Konferencję Krakowską

Więcej

 


TYGODNIK POWSZECHNY – Polska staje przed wyzwaniem pogłębiającego się niżu demograficznego. Krajowa gospodarka wyczerpała proste rezerwy rozwojowe, a nasze kontakty ze światem, także w przypadku uczelni wyższych, są ograniczone.

Więcej


TYGODNIK POWSZECHNY – Miejskie obszary funkcjonalne wykraczają poza ramy wyznaczone przez podział administracyjny. Ich granice są płynne. Dlatego potrzebny jest dla nich nowy instytucjonalny model zarządzania.

Więcej


DZIENNIK POLSKI – specjalny dodatek poświęcony VIII Konferencji Krakowskiej

Więcej


DZIENNIK POLSKI – VIII Konferencja Krakowska. Konflikty militarne, kryzysy ekonomiczne, niepewny los strefy euro, narastający problem imigracji – to tylko niektóre wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się Europa, Polska, a także regiony i lokalne wspólnoty – mówi Marek Sowa, marszałek Małopolski.

Więcej


DZIENNIK POLSKI – Od Krakowa do Brukseli. I migrantom nie uciekniemy. Nie przypłyną jak na Lampedusę, ale dotrą prędzej czy później i zaskoczą polską administrację jak śnieg każdej zimy.

Więcej

Wydawnictwa

okładka publikacji "Wiek wolności"

Fundusze Europejskie w Małopolsce Rzeczpospolita Polska Województwo Małopolskie Unia Europejska

 

 

Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020